Hakkımızda

Yeni Türkiye Eğitim Vakfı bünyesinde çalışan tüm personel, öğretmen ve yöneticilerin mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklenmek için kurulmuştur. Okullarımızda eğitim gören öğrencilere daha iyi rol model olmak için ve çalışanlar olarak mesleki başarıyı sürdürülebilir yapmak için sürekli öğrenen ve öğreten fertler olmanın gayreti içinde olmak gerekmektedir. Bu mesuliyetin bilincinde öğrenmeye ve öğretmeye hevesli, gelişime açık tüm YETEV çalışanlarına yönelik hizmetler sunma çabası içindeyiz.   

 

Bu amaçla YETEV Akademi olarak öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve tüm personelimize faydalı çalışmalar sunmakla sorumluyuz. Bu amaçla çeşitli eğitim organizasyonları, sosyal faaliyetler ve kişisel gelişim çalışmaları sürdürmekteyiz.

 

Eğitime bir bütün olarak bakıyoruz. Kendini geliştiren, öğrenmekten vazgeçmeyen ve ömür boyu öğrenme felsefesini yaşatan bir eğitim anlayışını savunuyoruz.  Bu amaçla gerek eğitimciler, gerekse üniversitelerle iş birlikleri yapıyor ve destek alıyoruz. Kısaca yetkin ve etkin fertler yetiştirme yolunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.